Zbuduj unikatowy model słynnego myśliwca MIG-29 w skali 1:24.

Nowa kolekcja od De Agostini.

Zamów kolekcję na stronie http://bit.ly/airfightersMIG29, wykorzystując swój indywidualny kod MIG29PRO i otrzymaj wyjątkowe prezenty tylko dla prenumeratorów!

MiG-29 to sowiecki myśliwiec z okresu Zimnej Wojny, który okazał się konstrukcją ponadczasową. Choć od wprowadzenia go do służby minęło 40 lat, to wciąż przewyższa niektórymi parametrami o wiele młodsze maszyny. MiG-29 stał się symbolem polskich Sił Powietrznych. Stanowił ich trzon przez niemal dwie dekady.

Dzięki najnowszej kolekcji wydawnictwa De Agostini każdy może się stać właścicielem modelu tego kultowego myśliwca w skali 1:24. Wystarczy zamówić prenumeratę i część po części zacząć składać MiG-a u siebie w domu.

Gotowy model myśliwca MiG-29 ma imponujące rozmiary – prawie 71 cm długości i 46 cm rozpiętości skrzydeł. Wyposażony jest w ruchome elementy – otwieraną osłonę kabiny, chowane podwozie, ruchome powierzchnie sterowe. Działają także światła nawigacyjne i światło lądowania.

Więcej…

Zbuduj wyjątkową replikę droida R2-D2!

Nowa kolekcja od De Agostini – R2-D2 w skali 1:2! Zamów kolekcję na stronie http://bit.ly/airfightersR2D2, wykorzystując swój indywidualny kod R2D2PRO i otrzymaj wyjątkowe prezenty tylko dla prenumeratorów! R2-D2 to kultowa postać z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Był obecny przy najważniejszych wydarzeniach w historii galaktyki i wiernie towarzyszył wielu bohaterom. Ten niepozornie wyglądający, ale odważny i rezolutny droid, zaskarbił sobie sympatię milionów fanów kosmicznej sagi na całym świecie.

Dzięki najnowszej kolekcji wydawnictwa De Agostini każdy może się stać właścicielem doskonałej repliki R2-D2. Wystarczy zamówić prenumeratę i część po części składać swój model w domowym zaciszu.

Nowa seria zeszytów od De Agostini powstała w hołdzie niesamowitej technologii i twórcom filmowym sagi Gwiezdnych Wojen Dzięki tej kolekcji prenumeratorzy mogą podążać śladami głównych projektantów filmowych, zgłębiać tajemnice technologiczne oraz stać się konstruktorami filmowej repliki najsłynniejszego astromecha w Galaktyce!

Gotowy model będzie w imponującej skali 1:2!

Replika R2-D2 to sterowany za pomocą smartfona droid z interaktywną inteligencją oraz wieloma ciekawymi funkcjami. R2-D2 reaguje na polecenia, wykrywa przeszkody, wydaje efekty dźwiękowe i świetlne dokładnie takie, jak ten z filmu! Model posiada liczne czujniki, kamery, mikrofon i silnik, dzięki którym może poruszać się oraz komunikować ze swoim właścicielem za pomocą darmowej aplikacji!

Prenumeratorzy mogą liczyć na niższą cenę niż w kiosku oraz unikatowe prezenty – reprodukcję kultowego plakatu Star Wars, segregator na zeszyty kolekcji, notatnik z logo Star Wars R2-D2 oraz pendrive w kształcie kultowego droida. Natomiast w prenumeracie Premium dodatkowymi prezentami są: koszulki, kubek, czapka oraz figurka R2-D2 o wysokości 10,5 cm!

Zamów kolekcję na stronie http://bit.ly/airfightersR2D2, wykorzystując swój indywidualny kod R2D2PRO i otrzymaj wyjątkowe prezenty tylko dla prenumeratorów!

Źródło: De Agostini
Artykuł Sponsorowany

Zobacz zeszyt (PDF)

Zobacz blister zestawu (PDF)