Zbuduj unikatowy model słynnego myśliwca MIG-29 w skali 1:24.

Nowa kolekcja od De Agostini.

Zamów kolekcję na stronie http://bit.ly/airfightersMIG29, wykorzystując swój indywidualny kod MIG29PRO i otrzymaj wyjątkowe prezenty tylko dla prenumeratorów!

MiG-29 to sowiecki myśliwiec z okresu Zimnej Wojny, który okazał się konstrukcją ponadczasową. Choć od wprowadzenia go do służby minęło 40 lat, to wciąż przewyższa niektórymi parametrami o wiele młodsze maszyny. MiG-29 stał się symbolem polskich Sił Powietrznych. Stanowił ich trzon przez niemal dwie dekady.

Dzięki najnowszej kolekcji wydawnictwa De Agostini każdy może się stać właścicielem modelu tego kultowego myśliwca w skali 1:24. Wystarczy zamówić prenumeratę i część po części zacząć składać MiG-a u siebie w domu.

Gotowy model myśliwca MiG-29 ma imponujące rozmiary – prawie 71 cm długości i 46 cm rozpiętości skrzydeł. Wyposażony jest w ruchome elementy – otwieraną osłonę kabiny, chowane podwozie, ruchome powierzchnie sterowe. Działają także światła nawigacyjne i światło lądowania.

Więcej…

Aerobaltic Online - pokazy lotnicze w czasach pandemii

Lotniczy sezon w pełni, ale z pokazowego kalendarza sukcesywnie znikają kolejne eventy, na które z niecierpliwością czekali fani awiacji. Z powodu pandemii i zakazu organizowania imprez masowych także i największe cywilne pokazy lotnicze w Polsce - LOTOS Gdynia Aerobaltic - zostały przeniesione na rok 2021. Aeropact (organizator gdyńskiego air show) postanowił jednak zaspokoić głód fanów i tegoroczną edycję przenieść do… sieci!

Aerobaltic Online to pierwsze i jedyne takie pokazy w Polsce. To 3-godzinny program telewizyjny w całości poświęcony awiacji, pilotom i air show, a przy tej okazji także gospodarzom miejsca, czyli Miastu Gdynia i jednostce wojskowej zlokalizowanej na lotnisku Gdynia Babie Doły. W studiu na terenie jednostki zasiądą goście, którzy opowiedzą o przygodach lotniczych, zdradzą tajniki przygotowań do lotów pokazowych, zaprezentują nowości lotnicze, a także wytłumaczą jak skomplikowanym przedsięwzięciem jest air show i dlaczego pokazy nie mogły odbyć się w tym roku. Zaplanowane są także łączenia przez Skype, by móc porozmawiać z najlepszymi pilotami i grupami pokazowymi z zagranicy.

Wydarzenie odbędzie się 7 sierpnia 2020 od godziny 12:00 do 15:00. Program będzie transmitowany na żywo na stronie internetowej www.aerobaltic.pl oraz na kanałach social media: Facebook, Instagram, Youtube.

Warto dołączyć do wydarzenia na Facebook: Aerobaltic Online 2020


źródło informacji: Aerobaltic