Zbuduj unikatowy model słynnego myśliwca MIG-29 w skali 1:24.

Nowa kolekcja od De Agostini.

Zamów kolekcję na stronie http://bit.ly/airfightersMIG29, wykorzystując swój indywidualny kod MIG29PRO i otrzymaj wyjątkowe prezenty tylko dla prenumeratorów!

MiG-29 to sowiecki myśliwiec z okresu Zimnej Wojny, który okazał się konstrukcją ponadczasową. Choć od wprowadzenia go do służby minęło 40 lat, to wciąż przewyższa niektórymi parametrami o wiele młodsze maszyny. MiG-29 stał się symbolem polskich Sił Powietrznych. Stanowił ich trzon przez niemal dwie dekady.

Dzięki najnowszej kolekcji wydawnictwa De Agostini każdy może się stać właścicielem modelu tego kultowego myśliwca w skali 1:24. Wystarczy zamówić prenumeratę i część po części zacząć składać MiG-a u siebie w domu.

Gotowy model myśliwca MiG-29 ma imponujące rozmiary – prawie 71 cm długości i 46 cm rozpiętości skrzydeł. Wyposażony jest w ruchome elementy – otwieraną osłonę kabiny, chowane podwozie, ruchome powierzchnie sterowe. Działają także światła nawigacyjne i światło lądowania.

Więcej…

Kolejny Bielik już w Polsce

W poniedziałkowe południe 16 listopada na dęblińskim lotnisku 41 Bazy Lotnictwa Szkolnego wylądował samolot szkolenia zaawansowanego M-346 Bielik o numerze bocznym 7711.

To już jedenasta tego typu maszyna przeznaczona do szkolenia pilotów samolotów odrzutowych. Samolot należy do drugiej partii Bielików zakupionych przez Ministerstwo Obrony Narodowej w ramach opcji zawartej w umowie z marca 2018 r. Nowego Bielika czeka teraz proces zdawczo-odbiorczy.

Lądowanie Bielika 7711 w Dęblinie. 

https://youtu.be/6KJWm6TzrxQ

 


Źródło informacji: 4 Skrzydło Lotnictwa Szkolnego