Zbuduj unikatowy model słynnego myśliwca MIG-29 w skali 1:24.

Nowa kolekcja od De Agostini.

Zamów kolekcję na stronie http://bit.ly/airfightersMIG29, wykorzystując swój indywidualny kod MIG29PRO i otrzymaj wyjątkowe prezenty tylko dla prenumeratorów!

MiG-29 to sowiecki myśliwiec z okresu Zimnej Wojny, który okazał się konstrukcją ponadczasową. Choć od wprowadzenia go do służby minęło 40 lat, to wciąż przewyższa niektórymi parametrami o wiele młodsze maszyny. MiG-29 stał się symbolem polskich Sił Powietrznych. Stanowił ich trzon przez niemal dwie dekady.

Dzięki najnowszej kolekcji wydawnictwa De Agostini każdy może się stać właścicielem modelu tego kultowego myśliwca w skali 1:24. Wystarczy zamówić prenumeratę i część po części zacząć składać MiG-a u siebie w domu.

Gotowy model myśliwca MiG-29 ma imponujące rozmiary – prawie 71 cm długości i 46 cm rozpiętości skrzydeł. Wyposażony jest w ruchome elementy – otwieraną osłonę kabiny, chowane podwozie, ruchome powierzchnie sterowe. Działają także światła nawigacyjne i światło lądowania.

Więcej…

Andrzej Bargiel w wywiadzie na pokładzie samolotu akrobacyjnego.

Andrzej Bargiel, który 22 lipca dokonał niewiarygodnego wyczynu, zjeżdżając na nartach ze szczytu K2, był gościem wyjątkowego talk show „Prze-lotne Pytania”.

Wywiad odbył się na pokładzie samolotu akrobacyjnego.

 

 

Prowadzącym „Prze-lotne Pytania” jest pilot Łukasz Czepiela, który na co dzień ściga się w prestiżowych zawodach Red Bull Air Race.

W wolnych chwilach Łukasz przepytuje także gości na pokładzie swojego samolotu, wykonując przy tym niesamowite akrobacje.

 

 

Gościem pierwszego odcinka drugiego sezonu „Prze-lotnych Pytań” był zakopiańczyk Andrzej Bargiel. Skialpinista niezwykłym wyczynem na ośmiotysięczniku K2 zachwycił niedawno świat, ale teraz stanął przed kolejnym wyzwaniem.

Jak poradził sobie z wysokością w połączeniu z dochodzącą do 400 km/h prędkością samolotu? Czy zachował trzeźwość umysłu, odpowiadając na pytania?

źrdóło: Red Bull Communications