Zbuduj unikatowy model słynnego myśliwca MIG-29 w skali 1:24.

Nowa kolekcja od De Agostini.

Zamów kolekcję na stronie http://bit.ly/airfightersMIG29, wykorzystując swój indywidualny kod MIG29PRO i otrzymaj wyjątkowe prezenty tylko dla prenumeratorów!

MiG-29 to sowiecki myśliwiec z okresu Zimnej Wojny, który okazał się konstrukcją ponadczasową. Choć od wprowadzenia go do służby minęło 40 lat, to wciąż przewyższa niektórymi parametrami o wiele młodsze maszyny. MiG-29 stał się symbolem polskich Sił Powietrznych. Stanowił ich trzon przez niemal dwie dekady.

Dzięki najnowszej kolekcji wydawnictwa De Agostini każdy może się stać właścicielem modelu tego kultowego myśliwca w skali 1:24. Wystarczy zamówić prenumeratę i część po części zacząć składać MiG-a u siebie w domu.

Gotowy model myśliwca MiG-29 ma imponujące rozmiary – prawie 71 cm długości i 46 cm rozpiętości skrzydeł. Wyposażony jest w ruchome elementy – otwieraną osłonę kabiny, chowane podwozie, ruchome powierzchnie sterowe. Działają także światła nawigacyjne i światło lądowania.

Więcej…

Lockheed Martin i Boeing prezentują niekonwencjonalny śmigłowiec SB>1 DEFIANT.

Sikorsky, firma należąca do koncernu Lockheed Martin i Boeing przedstawiły śmigłowiec SB>1 DEFIANT™, który opracowały dla programu demonstracyjnego technologii wielozadaniowej dla amerykańskiej armii.

 

SB>1 DEFIANT™ został zaprojektowany do latania z prędkością dwukrotnie większą od prędkości i zasięgu dzisiejszych konwencjonalnych śmigłowców, a przy tym będzie oferował zaawansowaną zwinność i manewrowość. Pomoże to w rozwoju następnej generacji śmigłowców wojskowych w ramach programu USE Vertical Vertical Lift.

 

Śmigłowiec uczestniczy w programie Combat Multi-Role-Medium Technology Demonstrator dla amerykańskiej armii.

Dane z testów SB>1 DEFIANT™ pomogą armii w opracowaniu wymagań dla nowych śmigłowców, które mają rozpocząć służbę na początku lat trzydziestych.

Źródło informacji i zdjęć: Boeing Press Release