Zbuduj unikatowy model słynnego myśliwca MIG-29 w skali 1:24.

Nowa kolekcja od De Agostini.

Zamów kolekcję na stronie http://bit.ly/airfightersMIG29, wykorzystując swój indywidualny kod MIG29PRO i otrzymaj wyjątkowe prezenty tylko dla prenumeratorów!

MiG-29 to sowiecki myśliwiec z okresu Zimnej Wojny, który okazał się konstrukcją ponadczasową. Choć od wprowadzenia go do służby minęło 40 lat, to wciąż przewyższa niektórymi parametrami o wiele młodsze maszyny. MiG-29 stał się symbolem polskich Sił Powietrznych. Stanowił ich trzon przez niemal dwie dekady.

Dzięki najnowszej kolekcji wydawnictwa De Agostini każdy może się stać właścicielem modelu tego kultowego myśliwca w skali 1:24. Wystarczy zamówić prenumeratę i część po części zacząć składać MiG-a u siebie w domu.

Gotowy model myśliwca MiG-29 ma imponujące rozmiary – prawie 71 cm długości i 46 cm rozpiętości skrzydeł. Wyposażony jest w ruchome elementy – otwieraną osłonę kabiny, chowane podwozie, ruchome powierzchnie sterowe. Działają także światła nawigacyjne i światło lądowania.

Więcej…

Swiss International Air Lines odbiera swój pierwszy A320neo

Swiss International Air Lines (SWISS) odebrał swój pierwszy samolot A320neo podczas ceremonii dostawy w Hamburgu w Niemczech. Jest to pierwszy z 25 samolotów rodzinnych A320neo zamówionych przez Swiss International Air Lines.

Rodzina A320neo wykorzystuje najnowsze technologie, w tym silniki nowej generacji, Sharklety i czynniki zwiększające wydajność kabiny, które łącznie zapewniają 20% oszczędności paliwa. Przy ponad 7300 zamówieniach otrzymanych od ponad 110 klientów od momentu uruchomienia w 2010 r. Rodzina A320neo zdobyła około 60 procent udziału w rynku.

Źródło informacji: AIRBUS