Zbuduj unikatowy model słynnego myśliwca MIG-29 w skali 1:24.

Nowa kolekcja od De Agostini.

Zamów kolekcję na stronie http://bit.ly/airfightersMIG29, wykorzystując swój indywidualny kod MIG29PRO i otrzymaj wyjątkowe prezenty tylko dla prenumeratorów!

MiG-29 to sowiecki myśliwiec z okresu Zimnej Wojny, który okazał się konstrukcją ponadczasową. Choć od wprowadzenia go do służby minęło 40 lat, to wciąż przewyższa niektórymi parametrami o wiele młodsze maszyny. MiG-29 stał się symbolem polskich Sił Powietrznych. Stanowił ich trzon przez niemal dwie dekady.

Dzięki najnowszej kolekcji wydawnictwa De Agostini każdy może się stać właścicielem modelu tego kultowego myśliwca w skali 1:24. Wystarczy zamówić prenumeratę i część po części zacząć składać MiG-a u siebie w domu.

Gotowy model myśliwca MiG-29 ma imponujące rozmiary – prawie 71 cm długości i 46 cm rozpiętości skrzydeł. Wyposażony jest w ruchome elementy – otwieraną osłonę kabiny, chowane podwozie, ruchome powierzchnie sterowe. Działają także światła nawigacyjne i światło lądowania.

Więcej…

Boeing dostarcza pierwszy CH-47F Chinook do Royal Netherlands Air Force

Boeing niedawno dostarczył pierwszy CH-47F Chinook z ulepszonym kokpitem do Royal Netherlands Air Force (RNLAF), kontynuując dotychczasowe dostawy do klientów. RNLAF będzie dysponować flotą 20 CH-47F Chinooks, najnowszej konfiguracji używanej przez kraje na całym świecie.

„RNLAF dał nam do zrozumienia, że ​​potrzebują teraz zaawansowanych, sprawdzonych możliwości CH-47F” - powiedział Andy Builta, wiceprezes Cargo & Utility Helicopters i kierownik programu H-47. „Chcę podziękować naszemu fenomenalnemu zespołowi za ciężką pracę w trudnej sytuacji, aby bezpiecznie dostarczyć te samoloty. Jest to przypomnienie dla nas wszystkich o tym, jak ważne są Chinook dla naszych klientów. ”

Chinooki 20 CH-47F będą wyposażone w tę samą najnowszą technologię co armia amerykańska, w tym cyfrowe automatyczne sterowanie lotem, w pełni zintegrowany szklany kokpit Common Avionics Architecture System (CAAS) i zaawansowane zdolności obsługi ładunków.

RNLAF użytkuje obecnie Chinooków w modelu F z Advanced Cockpit Management System (ACMS) i CH-47D Chinooks.

Przewiduje się, że dostawy do RNLAF będą kontynuowane do 2021 r. Chinooki są obecnie w służbie 20 krajów, w tym ośmiu państw członkowskich NATO oraz w Siłach Lądowych i Siłach Specjalnych Stanów Zjednoczonych.

Boeing jest największą na świecie firmą lotniczą i wiodącym dostawcą komercyjnych samolotów, systemów obronnych, kosmicznych i bezpieczeństwa oraz usług globalnych. Jako wiodący eksporter w USA firma obsługuje klientów komercyjnych i rządowych w ponad 150 krajach. Boeing zatrudnia ponad 160 000 osób na całym świecie i wykorzystuje talenty światowej bazy dostawców. Bazując na dziedzictwie wiodącej pozycji w branży lotniczej, Boeing nadal jest liderem w dziedzinie technologii i innowacji, zapewnia swoim klientom i inwestuje w ludzi i przyszły rozwój.

Źródło informacji: Boeing