Jeżeli oglądając Top Gun, marzyłeś by choć raz poczuć się jak pilot myśliwca, czas przestać marzyć. Polski odrzutowy samolot szkolno-bojowy TS-11 Iskra bis D czeka na Ciebie!

Niebanalny prezent dla Ciebie lub kogoś bliskiego. Dzień z życia pilota wojskowego samolotu odrzutowego TS-11 Iskra.

Fundacja Biało-Czerwone Skrzydła (www.bialoczerwoneskrzydla.org / fbsc.pl) nie przestaje zaskakiwać swoją wizją i co warte podkreślenia – konsekwencją realizacji celów! Samoloty takie jak TS-11 Iskra, AN2, czy PLZ 101 Gawron zyskują dzięki nim nowe życie, a razem grupą 3AT3 Formation Flying Team można podziwiać je podczas wielu pokazów lotniczych. Dzięki zaangażowaniu FBCS polska myśl techniczna cały czas jest promowana nie tylko w Polsce, lecz w całej Europie. Loty zapoznawcze FBCS.pl

Więcej…

AIRFIGHTERS.PL zaprasza do udziału w AIR FORCE SERIES Virtual Challenge

Portal AIRFIGHTERS.PL jako Patron Medialny zaprasza fanów lotnictwa i miłośników sportu do udziału w wydarzeniu AIR FORCE SERIES Virtual Challenge. Do zdobycia są cztery medale: F15, F16, F18 i F22 -  można zapisać się na jeden bieg z całego cyklu, lub zaliczyć cały cykl i otrzymać dedykowany wieszak na medale – nieśmiertelniki.

Cykl 4 wyzwań sportowych jest do zaliczenia w terminie od 15.11.2020 do 15.12.2020.

Dystanse można zaliczać biegając, jeżdżąc na rowerze czy rolkach lub spacerując. Bierzemy pod uwagę sumę kilometrów zdobytą w czasie przeznaczonym na zaliczenie cyklu.

Uczestnicy otrzymują na zakończenie medale ze stali szczotkowanej w kształcie nieśmiertelników, na których prezentujemy samoloty bojowe. Do każdego nieśmiertelnika dołączony jest drugi mniejszy z informacją o zaliczonym dystansie.

Poszczególne dystanse można zaliczać w dogodnym miejscu, np. podczas swojego codziennego treningu, a 3 złote z każdego zakupionego pakietu/medalu przekazane będzie dla na cel charytatywny - dla podopiecznych Fundacji Pomocy Dzieciom z Chorobami Nowotworowymi w Poznaniu"

Zapraszamy do udziału i po więcej informacji: https://bit.ly/34AgEid

Film na YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=PDk1_tODPIs&feature=emb_title

 

 


źródło informacji: Organizator AIR FORCE SERIES Virtual Challenge