Jeżeli oglądając Top Gun, marzyłeś by choć raz poczuć się jak pilot myśliwca, czas przestać marzyć. Polski odrzutowy samolot szkolno-bojowy TS-11 Iskra bis D czeka na Ciebie!

Niebanalny prezent dla Ciebie lub kogoś bliskiego. Dzień z życia pilota wojskowego samolotu odrzutowego TS-11 Iskra.

Fundacja Biało-Czerwone Skrzydła (www.bialoczerwoneskrzydla.org / fbsc.pl) nie przestaje zaskakiwać swoją wizją i co warte podkreślenia – konsekwencją realizacji celów! Samoloty takie jak TS-11 Iskra, AN2, czy PLZ 101 Gawron zyskują dzięki nim nowe życie, a razem grupą 3AT3 Formation Flying Team można podziwiać je podczas wielu pokazów lotniczych. Dzięki zaangażowaniu FBCS polska myśl techniczna cały czas jest promowana nie tylko w Polsce, lecz w całej Europie. Loty zapoznawcze FBCS.pl

Więcej…

AeroPuzzle - wyjątkowa promocja i najbardziej wiosenny model - F-16 „Jastrząb”

Pogoda za oknem na razie nie sprzyja spacerom, ale pozostanie w domu nie musi oznaczać nudy!

Najlepsze lotnicze fotografie, ujęcia z wyjątkowych sesji Air-to-Air i pokazowe wspomnienia zamknięte w 1000 elementów. AeroPuzzle to świetny trening dla umysłu, nietuzinkowy sposób na spędzenie czasu w oczekiwaniu na powrót ulubionych air show oraz okazja do wzbogacenia domowego wystroju o niezwykłe zdjęcie autorstwa jednego z najlepszych fotografów lotniczych na świecie - Sławka „hesji” Krajniewskiego.

Na www.AeroPuzzle.com trwa właśnie wyjątkowa promocja i najbardziej wiosenny model - F-16 „Jastrząb” z 31. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Krzesinach możecie kupić w super cenie - za jedyne 15 zł!

Puzzle w promocyjnej cenie dostępne jedynie w zestawach. Szczegóły na www.AeroPuzzle.com.

    

 


źródło informacji: Aeropact