Jeżeli oglądając Top Gun, marzyłeś by choć raz poczuć się jak pilot myśliwca, czas przestać marzyć. Polski odrzutowy samolot szkolno-bojowy TS-11 Iskra bis D czeka na Ciebie!

Niebanalny prezent dla Ciebie lub kogoś bliskiego. Dzień z życia pilota wojskowego samolotu odrzutowego TS-11 Iskra.

Fundacja Biało-Czerwone Skrzydła (www.bialoczerwoneskrzydla.org / fbsc.pl) nie przestaje zaskakiwać swoją wizją i co warte podkreślenia – konsekwencją realizacji celów! Samoloty takie jak TS-11 Iskra, AN2, czy PLZ 101 Gawron zyskują dzięki nim nowe życie, a razem grupą 3AT3 Formation Flying Team można podziwiać je podczas wielu pokazów lotniczych. Dzięki zaangażowaniu FBCS polska myśl techniczna cały czas jest promowana nie tylko w Polsce, lecz w całej Europie. Loty zapoznawcze FBCS.pl

Więcej…

Swiss International Air Lines odbiera swój pierwszy A320neo

Swiss International Air Lines (SWISS) odebrał swój pierwszy samolot A320neo podczas ceremonii dostawy w Hamburgu w Niemczech. Jest to pierwszy z 25 samolotów rodzinnych A320neo zamówionych przez Swiss International Air Lines.

Rodzina A320neo wykorzystuje najnowsze technologie, w tym silniki nowej generacji, Sharklety i czynniki zwiększające wydajność kabiny, które łącznie zapewniają 20% oszczędności paliwa. Przy ponad 7300 zamówieniach otrzymanych od ponad 110 klientów od momentu uruchomienia w 2010 r. Rodzina A320neo zdobyła około 60 procent udziału w rynku.

Źródło informacji: AIRBUS